Eniştemle Aramızda Geçen Ateşli Seks

Selamlar ben Kayseri’den Ebru 24 yaşında genç bir kızım. Sizlerle uzun süredir içimde tuttuğum heyecan dolu bir hikayemi paylaşmak istiyorum. Çok kısa bir süre önce tanıştığım hikaye sayfaları sayesinde bu olayımı anlatma ihtiyacı duydum. Ben bu olayı ablamın kocası yani eniştem Serhat’la yaşadım. Bundan 2 yıl önce yaşadığım bu olayın etkisinden uzun bir süre kurtulamadığımı söyleyebilirim. Serhat ablamla evlendiğinden beri benim gözüme batan ve bana yakın olmaya çalışan bir adamdı. Başlarda ona hiç ısınamamıştım ancak sonraları ona karşı tatlı hisler beslemeye başladım. Onunda bana yakın olmaya başladığını hissettiğim anda benim duygularım cinsel anlamlara kaymaya başladı. Onunla sık sık bir araya geldiğimiz zamanlarda ona karşı heyecanım daha fazla artıyor ve onu daha çok arzuluyordum.

Benim bu duygularım daha da belirginleşmeye başladığı zamanlarda ben ablamla eniştemin evine daha fazla gidip gelmeye başladım ve eniştemin dikkatini daha fazla çekmek istedim. Ablamlara sık sık gitmem yapmak istediğim sonuca beni ulaştırmıştı. Eniştem benim ona ilgimi fark etmişti ancak o da bana fark ettirmemeye çalışıyordu. Yine ablamlara gittiğim bir gün bu kez ablamın dışarıda işi olduğu bir zamana denk getirdim. Ablam evden çıktıktan sonra eniştemle birlikte kaldık. Eniştem benimle baş başa kaldığına sevindiğini ban yansıtmıştı. Ben de ona biraz daha fazla samimiyet göstererek yaşamak istediğim cinsel ilişkiye büyük bir başlangıç yaptım.

Eniştem benim ona yaptığım kuralara daha fazla dayanamayıp yanıma yaklaştı ve kulağıma seksi cümleler fısıldamaya başladı. Benden ablamın odasına gidip seksi bir şeyler giymemi istedi. Bende onu dinleyerek hemen seksi bir şeyler giyerek eniştemin yanına geri geldim. Eniştem benim o halimi görünce deliye döndü ve beni altına alarak amımı okşamaya başladı. Göğüslerimi yalayan ve yarağı kocaman olan eniştem beni amımdan kökleyerek sikti. O kadar hızlı ve seksi sikiyordu ki canım acısa da kendimi ona bırakmış ve daha fazlasını istemiştim. Eniştem amımdan çıkardığı yarağının döllerini ağzıma vererek beni hem zevke hem de muhteşem döllerine doyurmuştu. Eniştemle yaşadığım cinsel ilişki unutamayacağım kadar tatlı şekilde aklımda kaldı.

Diğer Hikayeler...