Kardeşlerimle Kurduğumuz Grup Seks

Selamlar ben Manisa’dan Dicle 24 yaşında bekar bir bayanım. Uzun zamandır çalışmıyorum. Evde ev işleri ile uğraşmaktan bıkkın bir haldeyken sizlere anlatacağım zevk dolu olayı yaşadım. Benim 3 tane kardeşim var. Biri kız ikisi erkek. Onların en küçüğü 18 yaşında. Birlikte pek anlaşamasak ta çılgınca işler olduğunda kafalarımız iyi uyuşur. Hepsi okuduğu için aralarında tek ben evde kalıyor ve can sıkıntısından ne yapacağımı bilemiyordum. Aklıma türlü türlü çılgınlıklar geliyor bu kez yapamayaınca daha da sinir oluyordum. Bir gün aklıma film izlerken çok çılgınca bir fikir geldi. Ancak kardeşlerimin bunu kabul edip etmeyeceklerinden tereddüt duyduğum için bunu güzel bir planla uygulamam gerekiyordu.

Cumartesi günü hepsinin evde olduğu bir gün onları kendi odama çağırdım. Annem dışarı misafirliğe gidecekti babam zaten işteydi. Evde hepimiz yalnız kalacağımızdan bunu uygulamak daha kolay olacaktı. Annem evden çıktıktan sonra aklımda ki planı uygulamaya başladım. Hepsi odama gelince öönce erkeklerden soyunmalarını istedim anlam veremeseler de benim gibi macerayı sevdiklerinden hepsi merakla soyundu. Daha sonra ben dahil kızlar soyunduk. Daha sonra bizim soyunmamızı gören erkeklerin aletleri zaten istemsizce büyümeye başladı. Ben bu işte daha bilgili olduğumdan onların öncüleri oldum. Gidip en küçük erkek kardeşimin yarağını ağzıma aldım ve yalamaya başlasım. Bunu gören kızlar da diğerinin yarağına saldırdı.

Tam istediğim gibi gidiyordu. Erkekler kendinden geçmiş haldelerdi. Daha fazla kayıtsız kalamayıp bizim hepimizi yatağa yatırdılar ve ikisi birden memelerimize çullandılar. Tabi benim yaşım biraz daha büyük olduğundan benim memelrim ve tüm vücudum onlara daha çekici gelmişti. Am meme derken her şey bir an da karıştı ve kızlarda birbirlerinin amını yalamaya başladı. Muhteşem bir grup seks yaşıyorduk. Amına yarağını dayayan kardeşim Samet en son zevkten gözlerini açamaz hale gelmişti. Bu harika tabloyu telefonuma video çektim ve canım ne zaman yarak isterse bu videoyu açıp izleyerek kendimi tatmin ettim. Tabi kardeşlerim bunun tadını bir kez alınca sıra sıra kapıma gelmeye beni her gece sikmeye başladılar. Bende canım sıkıldıkça onları odama çağırıp bu sikişmeyi yapmak istiyordum. Bu bir sğre benim ve onların büyük zevk macerası olarak devam etti.

Diğer Hikayeler...